Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2015
Raport bieżący nr 38/2015 - Otrzymanie przez spółkę zależną Emitenta wyników kontroli dotyczących części postępowań kontrolnych.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

38/2015

Data:

2015-12-24 09:55:54

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Otrzymanie przez spółkę zależną Emitenta wyników kontroli dotyczących części postępowań kontrolnych.

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. („Emitent”) informuje, że w dniu 23 grudnia 2015 r. spółka zależna – Fresh Mobile Concepts sp. z o.o. (dalej: „FMC”) otrzymała wyniki kontroli w zakresie czterech postępowań kontrolnych toczących się wobec FMC przed Dyrektorem Urzędu Kontroli Skarbowej w Warszawie.
Postępowania te obejmowały swoim zakresem rzetelność deklarowanych podstaw opodatkowania oraz prawidłowość obliczania i wpłacania podatku od towarów i usług za miesiące październik, listopad, grudzień 2013 r. oraz styczeń 2014 r.
Ustalenia wyników kontroli sprowadzają się do wniosków, że nie stwierdzono nieprawidłowości w rozliczeniu z budżetem państwa przez FMC podatku od towarów i usług VAT za powołane miesiące.
Otrzymanie przez FMC powołanych wyników kontroli kończy wskazane wyżej postępowania kontrolne.
Powołane postępowania kontrolne powiązane są z przedłużeniem zwrotu podatku VAT w kwocie 928.739 (dziewięćset dwadzieścia osiem tysięcy siedemset trzydzieści dziewięć złotych).
Niezależnie od wskazanych wyżej, zakończonych postępowań kontrolnych, nadal w toku są prowadzone przez Dyrektora Urzędu Kontroli Skarbowej w Warszawie postępowania kontrolne prowadzone względem FMC dotyczące miesięcy marzec – lipiec 2013 r. oraz postępowania kontrolne prowadzone względem Emitenta za lata 2012 – 2013 r. Do dnia przekazania niniejszego raportu w postępowaniach tych nie zapadły jakiekolwiek wiążące dla powołanych spółek decyzje.


Podstawa prawa: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Autoryzowanego Systemu Obrotu – „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku New Connect”.


   

Osoby reprezentujące spółkę

  Jerzy Zygmunt - prezes zarządu
 

Aleksandra Kunka - wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.