Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2015
Raport bieżący nr 34/2015 - Informacja o podjęciu przez spółkę zależną uchwały o podwyższeniu kapitału zakładowego spółki zależnej.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

34/2015

Data:

2015-09-29 22:57:59

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Informacja o podjęciu przez spółkę zależną uchwały o podwyższeniu kapitału zakładowego spółki zależnej.

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie („Emitent”) informuje o podjęciu w dniu 29 września 2015 r. przez Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników spółki Fresh Mobile Concepts sp. z o.o. uchwały o podwyższeniu kapitału zakładowego spółki Fresh Mobile Concepts sp. z o.o. z kwoty 100.000 zł (stu tysięcy złotych) do kwoty 210.000 zł (dwustu dziesięciu tysięcy złotych) poprzez ustanowienie 110 (stu dziesięciu) nowych udziałów o wartości nominalnej 1.000 zł (tysiąc złotych) na każdy udział i łącznej wartości nominalnej w wysokości 110.000 zł (sto dziesięć tysięcy złotych).
W ramach podwyższenia kapitału zakładowego Emitent obejmuje wszystkie udziały. Udziały są obejmowane po cenie wyższej od wartości nominalnej tj. po cenie 10.000 zł (dziesięć tysięcy) za każdy udział tj. za łączną cenę 1.100.000 zł (jeden milion sto tysięcy złotych).
Podwyższony kapitał zakładowy pokrywany jest w całości wkładem pieniężnym.
W związku z uchwalonym podwyższeniem kapitału zakładowego, została podjęta również stosowna uchwała o zmianie umowy spółki.
Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

   

Osoby reprezentujące spółkę

  Jerzy Zygmunt - prezes zarządu
 

Robert Frączek - wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.