Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2015
Raport bieżący nr 5/2015 - Informacja o podjęciu przez spółkę zależną uchwały o podwyższeniu kapitału zakładowego spółki zależnej.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

5/2015

Data:

2015-03-06 17:38:56

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Informacja o podjęciu przez spółkę zależną uchwały o podwyższeniu kapitału zakładowego spółki zależnej.

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie („Emitent”) informuje o podjęciu w dniu 5 marca 2015 r. przez Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników spółki CCS Energia sp. z o.o. uchwały o podwyższeniu kapitału zakładowego spółki CCS Energia sp. z o.o. do kwoty 350.000 zł (trzystu pięćdziesięciu tysięcy złotych) poprzez ustanowienie 400 (czterystu) nowych udziałów o wartości nominalnej 250 zł (dwieście pięćdziesiąt złotych) na każdy udział i łącznej wartości nominalnej w wysokości 100.000 zł (sto tysięcy złotych). W ramach podwyższenia kapitału zakładowego Emitent obejmuje 216 udziałów o łącznej wartości nominalnej 54.000 zł (pięćdziesiąt cztery tysiące złotych).
Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".


   

Osoby reprezentujące spółkę

  Aleksandra Kunka - wiceprezes zarządu
 

Robert Frączek - wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.