Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2014
Raport bieżący nr 26/2014 - Informacja o zawarciu istotnej umowy.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

26/2014

Data:

2014-07-18 18:32:31

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Informacja o zawarciu istotnej umowy.

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. (dalej zwanej „Spółką”) z siedzibą w Piasecznie informuje o wpłynięciu do Spółki w dniu 18 lipca 2014 r. Aneksu do Umowy Wieloproduktowej zawartej pomiędzy Spółką a ING Bankiem Śląskim S.A. (dalej zwanym „Bankiem”) z siedzibą w Katowicach.
Najistotniejsza zmianą wynikającą z Aneksu jest zmiana wysokości odnawialnego limitu kredytowego do kwoty w wysokości 8.000.000 zł (ośmiu milionów złotych) dostępnego dla Spółki, przeznaczonego do wykorzystania w formie kredytów obrotowych w rachunku bankowym prowadzonym na rzecz Spółki przez Bank do kwoty sublimitu w wysokości 5.000.000 zł (pięciu milionów złotych) oraz w formie gwarancji bankowych w ramach sublimitu do kwoty 3.000.000 zł (trzech milionów złotych).
W związku ze zmianami wprowadzonymi na mocy Aneksu, dodatkowym zabezpieczeniem wierzytelności Banku wynikających z Umowy Wieloproduktowej jest umowa przelewu wierzytelności Spółki (pod warunkiem zawieszającym), wynikających z umowy faktoringu zawartej pomiędzy Spółką a ING Commercial Finance Polska S.A.
Pozostałe postanowienia Aneksu nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów.
Podstawa prawna: § 3 ust. 2 punkt 2) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".


   

Osoby reprezentujące spółkę

 

Jerzy Zygmunt, prezes zarządu

 

Aleksandra Kunka - wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.