Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2013
Raport bieżący nr 25/2013 - Informacja o zawarciu istotnej umowy

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

25/2013

Data:

2013-07-03 12:04:58

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Informacja o zawarciu istotnej umowy

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie ("Spółka") informuje, że w dniu 2 lipca 2013 r. wpłynął do Spółki aneks nr 8 (zwany dalej "Aneksem") do Umowy faktoringu zawartej pomiędzy Spółką a ING Commercial Finance Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (zwany dalej "Faktorem").

Zmiana wynikająca z Aneksu polega na zwiększeniu limitu zaangażowania Faktora z kwoty 6.500.000 (sześciu milionów pięciuset tysięcy) złotych do kwoty 11.000.000 (jedenastu milionów) złotych. Limit zaangażowania określa najwyższą dopuszczalną kwotę zaangażowania w ramach powołanej Umowy, określającą niespłaconą na dany dzień kwotę wypłaconych Spółce środków tytułem zaliczek na poczet ceny nabycia wierzytelności nabytych przez Faktora, powiększoną o należne Faktorowi wynagrodzenie (wraz z VAT).

Podstawa prawna: § 3 ust. 2 punkt 2) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę

 

Jerzy Zygmunt, prezes zarządu

 

Aleksandra Kunka, wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.