Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2013
Raport bieżący nr 22/2013 - Zmiana statutu.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

22/2013

Data:

2013-06-13 18:03:25

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Zmiana statutu.

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie (dalej zwanej "Spółką"), w związku z otrzymaniem w dniu 13 czerwca 2013 r. postanowienia Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z dnia 6 czerwca 2013 r., dotyczącego w szczególności wpisania do rejestru przedsiębiorców zmiany statutu Spółki wynikającej z uchwały nr 17 z dnia 15 maja 2013 roku Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki, przekazuje:

1) dotychczas obowiązujący statut,

2) treść dokonanej zmiany statutu,

3) tekst jednolity statutu z wyliczeniem nowego (dodanego) postanowienia statutu (dodane postanowienie oznaczone zostało kursywą).

Podstawa prawna: § 4 ust. 2 punkt 2a) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.

 

Osoby reprezentujące spółkę

 

Jerzy Zygmunt, prezes zarządu

 

Aleksandra Kunka, wiceprezes zarządu

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.