Solidny serwis
Wysoka jakosc
Dobre ceny
2013
Raport bieżący 7/2013 - Informacja o zawarciu aneksu do umowy z podmiotem uprawnionym do badania sprawozdań finansowych.

Spółka:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Numer:

7/2013

Data:

2013-03-20 14:56:16

Typy rynków:

NewConnect - Rynek Akcji GPW

Tytuł:

Informacja o zawarciu aneksu do umowy z podmiotem uprawnionym do badania sprawozdań finansowych.

Dane szczegółowe:

 

Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. z siedzibą w Piasecznie ("Spółka") informuje, że w dniu 20 marca 2013 r. Spółka zawarła ze spółką C&R Auditors sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie aneks do umowy nr 8/2012. Przedmiotem aneksu jest głównie rozszerzenie zakresu obowiązków spółki C&R Auditors sp. z o.o. o dokonanie badania skonsolidowanego sprawozdania finansowego grupy kapitałowej Spółki za rok 2012 oraz wydanie opinii i raportu biegłego rewidenta z badania powołanego sprawozdania. Spółka C&R Auditors sp. z o.o. jest wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych, prowadzoną przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów, pod numerem 2295.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

 

 

 

Osoby reprezentujące spółkę

 

Jerzy Maciej Zygmunt, prezes zarządu

 

Aleksandra Kunka, wiceprezes zarządu

 

 

 


 wstecz

 
Używamy cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.